Realizuję film ze ślubu i wesela w jakości Full HD trwające od godziny do nawet czterech godziny. Długość reportażu a także scenariusz ustalamy wspólnie razem z Młodą Parą. Proponuję wstępny scenariusz, który prawie zawsze jest dopasowywany oraz modyfikowany do potrzeb Młodej Pary. W swojej pracy wykorzystuję kamery filmowe, lustrzanki, urządzenia do stabilizacji obrazu tj. gimbal oraz dron.

Zachęcam do zapoznania się z moimi zdjęciami reportażowymi oraz zdjęciami plenerowymi.

Przebieg nagrywania
Film rozpoczynam od ujęć przygotowań Młodej oraz Młodego. Następnie nagrywamy błogosławieństwo, ślub oraz wesele na sali. Nagrywam wejście, pierwszy taniec, wszystkie zabawy, podziękowania etc. Kończę nagrywać film po zakończeniu oczepin. Staram się aby każdy element Waszego dnia znalazł swoje miejsce w reportażu.

Termin oddania oraz rozliczenie
Gotową produkcję oddaję Młodym po miesiącu. W między czasie jesteśmy w stałym kontakcie i pierwszą wersję otrzymujecie do wglądu celem naniesienia poprawek lub modyfikacji. Po wprowadzeniu zmian oddaję Wam gotowy film na pamięci USB.

Kontakt oraz cena
Jeżeli jesteście zainteresowani współpracą ze mną, chcecie dowiedzieć się o koszty oraz czy mam wolny termin – zapraszam do kontaktu. Chętnie odpowiem mailowo lub telefonicznie.

YouTube, Facebook i Instagram
Zachęcam do polubienia moich profili w serwisach społecznościowych. Swoje konto mam na YouTube, Facebooku oraz Instagramie.


wideo, wideofilmowanie, kamerzysta, ślub, wesele, film, Wrocław, Oława, Strzelin, Brzeg, Oleśnica, Dzierżoniów, Opole, Legnica, Zielona Góra, Nowa Sól, Poznań, Dolny Śląsk, Opolszczyzna, Wielkopolska.