Nazywam się Jan Jakub Smarczewski i od wielu już lat zajmuje się wideofilmowaniem oraz fotografią. Pracuję zarówno jako fotograf oraz jako kamerzysta. Będąc na studiach w szkole filmowej nauczyłem się podstaw trudnego i pasjonującego rzemiosła jakim jest praca z aparatem i kamerą filmową. W 2006 roku przejąłem rodzinny zakład fotograficzny. Dzięki temu posiadam niezbędny sprzęt i zaplecze techniczne.

Razem z moją ekipą oferuję swoim klientom wykonanie filmu, zdjęć reportażowych ze ślubu oraz wesela oraz zdjęć plenerowych. Pracujemy na profesjonalnym sprzęcie a zdjęcia i filmy dostarczam Klientom na pamięciach USB oraz formie fotoksiążek. Posiadam własne studio fotograficzne z niezbędnym wyposażeniem. Wykonuje w nim sesje zdjęciowe ale lubię również pracować w plenerze.

Fotografia i Film
Razem z moją ekipą mogę dla Was wykonać zdjęcia w plenerze, reportaż fotograficzny z Waszego ślubu oraz wesela. Możemy również zrealizować reportaż filmowy.

YouTube, Facebook i Instagram
Zachęcam do polubienia moich profili w serwisach społecznościowych. Swoje konto mam na YouTube, Facebooku oraz Instagramie.

Oczywiście jeżeli macie więcej pytań, chcecie poznać mój cennik oraz sprawdzić czy mam wolny termin – zapraszam do kontaktu ze mną. Można do mnie zadzwonić lub napisać maila.